[vc_row type=”boxed”][vc_column width=”5/6″ offset=”vc_col-sm-offset-1″][vc_empty_space height=”47px”][vc_column_text]

O Galerii Tresor

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”50px”][vc_column_text]Galeria Tresor jest owocem wieloletniej fascynacji wyjątkowymi przedmiotami. Cenimy sobie kunszt najlepszych artystów, projektantów i rzemieślników. Chcemy się nimi dzielić. Dlatego oferujemy Państwu wyjątkowe dzieła sztuki, rzemiosła artystycznego i designu. Specjalizujemy się we wzornictwie drugiej połowy XX wieku i kolekcjonerskich zegarkach vintage. Dodatkowo posiadamy szeroką ofertę antyków, od sztuki epoki baroku, aż po secesję i art deco.

Założycielem firmy jest Piotr Tumidajewicz – prawnik, antykwariusz, historyk sztuki. Jego liczne, pielęgnowane przez lata, kolekcjonerskie pasje zaowocowały zdobyciem fachowego wykształcenia, specjalistycznej wiedzy i wielu lat doświadczenia na rynku antykwarycznym.

Galeria Tresor stawia na profesjonalizm. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów został dla Państwa starannie przygotowany, oczyszczony, a jeśli było to potrzebne, poddany konserwacji. Na życzenie do każdego zakupu dołączamy certyfikat autentyczności. Gwarantujemy sprawną obsługę i solidne przygotowanie przedmiotów do transportu.

Sprzedaż prowadzimy tylko w przestrzeni internetu, w związku z czym nie posiadamy stałej siedziby. Działamy głównie na terenie Krakowa i tu też można odebrać osobiście zakupione przedmioty.[/vc_column_text][vc_empty_space height=”50px”][vc_empty_space height=”50px”][/vc_column][/vc_row]

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop