Jak kupować?

Zakup

Zakupu można dokonać na trzy sposoby:

  • poprzez przycisk „ZAPYTAJ O TEN PRZEDMIOT” i wysłanie formularza ze strony przedmiotu
  • przez wysłanie wiadomości e-mail na adres galeriatresor@gmail.com i poinformowanie o chęci zakupu danego przedmiotu
  • telefonicznie, dzwoniąc pod numer +48 503 637 058

Po otrzymaniu wiadomości, niezwłocznie potwierdzimy dostępność przedmiotu i wyślemy dane do przelewu. Przedmiot jest rezerwowany na 7 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłka następuje w ciągu 48 godzin, chyba że opis zawierał inny termin wysyłki.

Płatność

Preferowana forma płatności przy zakupach z Polski to przelew bankowy. Przy zakupach z zagranicy preferujemy przelew bankowy SEPA, ewentualnie PayPal.

Podstawową walutą rozliczeniową jest Polski Złoty (PLN), ceny wyrażone w innych walutach są tylko orientacyjne.

Wysyłka

Cena wysyłki jest podana przy każdym przedmiocie. W razie zakupu większej ilości przedmiotów, cena wysyłki będzie ustalana indywidualnie. Na życzenie kupującego możliwa jest inna niż podana forma wysyłki.

Wysyłka zagranicę, z powodu dużych różnic w cenach, za każdym razem jest obliczana indywidualnie.

Dla większości z produktów dostępnych na stronie możliwy jest odbiór osobisty w Krakowie. Szczegóły za każdym razem ustalamy indywidualnie.

Zwroty

Każdy konsument może odstąpić od umowy w czasie 14 dni od otrzymania towaru. W tym czasie należy poinformować nas o chęci odstąpienia od umowy. Można to zrobić poprzez wysłanie wiadomością e-mail lub tradycyjna pocztą, oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Można użyć naszego formularza zwrotu, jednak nie jest to obowiązkowe.

Następnie, w ciągu 14 dni, należy odesłać zakupiony towar na adres firmy: Tresor Piotr Tumidajewicz, ul. J. Korczaka 28, 38-300 Gorlice

Cena zakupionego towaru wraz z kosztami doręczenia do Klienta (do wysokości najtańszej oferowanej przez nas wysyłki) zostanie zwrócona w ciągu 14 dni od otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy. Zwrot płatności może zostać wstrzymany do czasu otrzymania rzeczy.

Poniesione przez Klienta koszty wysyłki zwrotnej nie zostaną zwrócone.

Właściciel sklepu

Właścicielem sklepu internetowego www.galeriatresor.pl jest firma:

Tresor
Piotr Tumidajewicz
ul. J. Korczaka 28, 38-300 Gorlice
NIP 7382128701